Проживання

Знаходиться у с. Згорани, біля Великого Згоранського озера (до озера Світязь – 15 км).

На території садиби: два дерев`яні літні будинки, супутникове ТБ, місце для стоянки автомобілів, альтанки, мангали, дитячий майданчик, гойдалка, човен для риболовлі.

Територія садиби повністю огороджена, поряд знаходиться сосновий ліс, де можна збирати гриби та ягоди.

Будинок №1. Дві спальні (кожна для 3-х осіб): двоспальне та односпальне ліжка; санвузол (душ, туалет, умивальник, гаряча та холодна вода цілодобово), кухня-хол (обладнана всім необхідним для приготування їжі: холодильник, чайник, електроплита, мікрохвильова піч, мийка, посуд). На вікнах встановлені проти москітні сітки.

Будинок №2. Дві спальні (кожна для 3-х осіб): двоспальне та односпальне ліжка; санвузол (душ, туалет, умивальник, гаряча та холодна вода цілодобово), кухня-хол (обладнана всім необхідним для приготування їжі: холодильник, чайник, електроплита, мікрохвильова піч, мийка, посуд). На вікнах встановлені проти москітні сітки.

Будинок № 3. Одна спальна кімната із двоспальним ліжком, хол з диваном для 2-х дорослих осіб, кухня ( обладнана всім необхідним для приготування їжі ). Санвузол знаходиться у будинку. На вікнах - протимоскітні сітки, поруч з будинком - місце для стоянки автомобілів. Будинок може використовуватись для 4-х дорослих осіб.
Вартість:
будинок №1 – 900 грн./будинок/доба

                  Будинок №2 – 900 грн./будинок/доба

                  Будинок № 3 - 600 грн/будинок/доба

Контакти
Волинська область, Любомльський район, с. Згорани, вул. Приозерна
+38 099 556 01 99
+38 068 919 83 47
Карта
Відгуки