Wycieczki
Wicieczka kajakowa Dżungla Polesia
21108 odsłon
Trasa: Jezioro Peremut - Jezioro Łuky- Jezioro Switaź

Czas trwania: 3,5 - 4 godziny 

CENA:400 UAH

Kontakty:  
+38 067 665 63 38 

Miejsca pierwotnej przyrody zawsze przyciągałi turystów, podróżników i romantyków. Jednym z takich miejsc na Pojezierzu Szackim są jeziora Łukie i Peremut. Jeziora te są domem dla wędrownego ptactwa wodnego, ponieważ one znajdują się na drodze ich sezonowych lotów. Podczas takiej podróży możemy poznać świat dzikiej przyrody i jej mieszkańców. 


Jeziora Łuky i Peremut to ulubione miejsca pobytu dla ptaków: łabędzie, mewy, różne dzikie kaczki, czaple szare i białe oraz wielu innych przedstawicieli świata ptaków.

Sam system jezior jest wyjątkowy - zbiorniki połączone są między sobą wąskim kanałem naturalnym, oraz krajobrazy są  tajemnicze.

Jeżeli w twoim sercu wędruje duch przygody i romansu, jeśli chcesz znaleźć się twarzą w twarz z dzikimi zwierzętami - ta trasa jest dla Ciebie.

Mapa trasy
Opinie
13.06.2018
Галина Новий Розділ Львівська область
Надзвичайно гарна екскурсія!!!! Море позитиву,Незабутні враження.Внучки в захваті.Особливо хочеться відмітити ін трукторів хлопців Діму з Луцька і Юра з Піщі.І подякувати їхнім батькам за виховання таких чудових синів.Щиро рекомендуємо відвідати цю екскурсію.
29.08.2017
Оля та Андрій
Екскурсія просто неймовірна!!! Позитивних, незабутніх емоцій та вражень величезна кількість!!! Організація на найвищому рівні! Ця екскурсія стала одним з найкращих моментів цьогорічного відпочинку! Рекомендуємо усім!!! р.s. інструктору Дімі з Луцька окреме дякую :)
18.07.2016
Ирина & Александр
Команде инструкторов спасибо за полученный драйв, легкий экстрим и позитив от путешествия по Шацким джунглиям и озёрам Организация -высший пилотаж! Молодцы! Удачи вам и добра!))))))
29.06.2016
Тетяна, Рівне
Дякуємо організаторам за незабутню пригоду, за можливість побачити незрівняну красу поліського краю, за ненавязливий сервіс і пунктуальність інструкторів . Удачі вам, нових знахідом, маршрутів, багато чемних екскурсантів. І маленька порада - частину подорожі на Острові бажань можна зробити ще цікавішою, більш пізнавальною. Дякуємо!!!
01.09.2015
Артем. Вишгород
Ура !!!! Ми стали переможцями цьогорічного конкурсу. Отримали головний приз "вишиванки" для всієї сім'ї. Це для нас була цілковита несподіванка. Дякую Вашому колективу за цікавість та терпимість. Удачі Вам і подальшого удосконалення.
17.08.2015
Таня, Київ
Нам надзвичайно сподобалася ця екскурсія! Досі під враженням. Сподобалося все – наш маршрут, те, наскільки добре спланована ця подорож, квест і перепочинок на острові. Це дуже класна можливість відвідати заповідні куточки Шацьких озер, зблизька побачити рідкісних птахів і водну рослинність і зробити суперські фотки, а також поїсти стиглу ожину прямо з куща. Хоча поїздка тривала майже 4 години (з перепочинком на острові), вона була зовсім не напряжна, тому на неї можна запросто брати дітей. Окреме спасибі нашому інструктору Сергію, який не лише показав нам маршрут, але виявився дуже цікавим і компетентним оповідачем. Насправді ця екскурсія була кращим моментом нашої подорожі до Світязя.
17.08.2015
Олена
14.08. 2015 їздили по цому туру. Це щось казкове і неймовірне. Дуже гарна організація, хороші хлопці інструктора. Особливо велика дяка нашому інструктору Сергію, людину, яка любить свій край і закохував нас в Шацькі озера, крім як інструктор він є і дуже грамотний екскурсовод, багато розповідав, відповідав на всі наші запитання. Екскурсія просто супер!!! Всім рекомендую, отримаєте багато незабутніх вражень.
13.08.2015
Іванна Івано-Франківськ
Все було класно.Спасибі і нови ВАм маршрутів та вдячних туристів.
03.08.2015
Олександр, Дніпропетровськ
Хочу подякувати організаторам та хлопцям інструкторам за екскурсію. Приємно вразив рівень та чіткість організації. Автомобілем забрали з готелю, разом з іншими учасниками доставили до місця старту, так само назад. Організовано "квест", що додає цікавості та азарту, смажене сало на Острові Мрій також своєрідна родзинка - це не зовсім екскурсія, це просто приємний активний відпочинок разом з інструктором. Хлопці розповідають про озера, про свій край, окрім того забезпечують Вам приємний відпочинок. Низький рівень води в Світязі створює додаткові перешкоди при мандрівці, але інструктор максимально бере на себе всю важку роботу. Характеризувати красу природи не бачу сенсу - приїзжайте і дивіться. Для тих хто збирається прийняти участь в екскурсії: врахуйте що 12 км на байдарці це не просто так, будьте готові фізично працювати.
All opinionsFirst opinions