Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
Экскурсия на туристических байдарках «Полесские джунгли» - отдых, экскурсии на озере Свитязь и Шацких озёрах Волыни. Хороший сервис, доступные цены!
Экскурсии
Экскурсия на байдарках Полесские Джунгли
23460 просмотров
Маршрут: озеро Перемут - озеро Луки – озеро Свитязь

Продолжительность: 3,5 – 4 часа

ЦЕНА: 400 грн.

Контакты:  
+38 067 665 63 38

Нетронутые уголки природы всегда привлекали к себе путешественников: искателей приключений и романтики. Одним из таких уголков на территории Шацкого национального парка  являются  озера Луки и Перемут. Именно эти озера облюбовали мигрирующие водоплавающие птицы, ведь они находятся как раз на пути их сезонных перелетов. Путешествуя этими водоемами  Вы сможете ближе узнать мир природы, познакомиться с его обитателями. 


Ведь озера Луки и Перемут - излюбленное место пребывания лебедей, чаек, разнообразных диких уток, серых и белых цапель и многих других представителей пернатого мира.

Сама озерная система является уникальной - водоемы соединены между собой узким природным каналом, а окружающие ландшафты поражают своей девственностью и загадочностью.

Если в Вашем сердце еще бродит дух приключений и романтики, если вы желаете оказаться лицом к лицу с природой - эта экскурсия именно для Вас.

Карта маршрута
Отзывы
24.08.2019
Вікторія та Любомир
Відпочинок на Шацьких озерах був би неповним без такої екскурсії. Баклани, дикі качки, мартини і чайки, білі і сірі чаплі, лебеді... Біле і жовте латаття... Краса! Дякуємо за гарні враження Юрію та всій команді інструкторів!
17.08.2019
Олена та Олександр
15.08.2019 Ми під впливом надзвичайних враженнь від екскурсії на байдарках по озерах! Без цієї події наш відпочинок на прекрасному озері Пісочне був би не таким яскравим. Озера з небом у воді - це незабутньо!!! Лілії, водорості, лебеді і багато різних водоплаваючих птахів...це далеко не все що ми побачили. Яка прекрасна Волинська природа! Надто швидко минув час подорожі. Екскурсія гарно організована. Рекомендуємо всім! Вдячні за за цікаві розповіді Юрію. А Артему за велосипеди ввечері! Успіхів вам хлопці! молодці!
14.08.2019
Друзі з Дніпра
Дякуємо Петрові та його веселій команді за гарні та позитивні враження!!! Ми дійсно побачили справжні ПОЛІСЬКІ ДЖУНГЛІ!!! Дика і незаймана природа,поля білих лілій, різні дикі птахи... А сало та лісовий чай тут особливі і дуже смачні... Рекомендуємо ВСІМ!!!
12.07.2019
Марія Львів
Хочу подякувати від всієї нашої компанії інструкторам Юрі та Іллі за надзвичайно захоплюючу екскурсію озерами,море позитивних вражень від побаченого:лебеді,цаплі,баклани,білі лілії навколо,просто рай на землі.Особлива подяка за смачнезне смажене сало і ароматний чай.Всім рекомендую,не пошкодуєте!
04.07.2019
Юлія
Добрий день, їздили сьогодні на екскурсію, дуже сподобалося, отримали купу позитивних емоцій та незабутніх вражень! Було весело, пізнавально і приємно, всім рекомендую відвідати цю незабутню подорож з якої ви привезете чудові враження! Окремо хочу подякувати нашому інструктору Юрію з Піщі - дуже захопливо розповідав про озера, флору та фауну, цікаві історії та факти! Дякую! З вами було цікаво та весело!
13.06.2018
Галина Новий Розділ Львівська область
Надзвичайно гарна екскурсія!!!! Море позитиву,Незабутні враження.Внучки в захваті.Особливо хочеться відмітити ін трукторів хлопців Діму з Луцька і Юра з Піщі.І подякувати їхнім батькам за виховання таких чудових синів.Щиро рекомендуємо відвідати цю екскурсію.
29.08.2017
Оля та Андрій
Екскурсія просто неймовірна!!! Позитивних, незабутніх емоцій та вражень величезна кількість!!! Організація на найвищому рівні! Ця екскурсія стала одним з найкращих моментів цьогорічного відпочинку! Рекомендуємо усім!!! р.s. інструктору Дімі з Луцька окреме дякую :)
18.07.2016
Ирина & Александр
Команде инструкторов спасибо за полученный драйв, легкий экстрим и позитив от путешествия по Шацким джунглиям и озёрам Организация -высший пилотаж! Молодцы! Удачи вам и добра!))))))
29.06.2016
Тетяна, Рівне
Дякуємо організаторам за незабутню пригоду, за можливість побачити незрівняну красу поліського краю, за ненавязливий сервіс і пунктуальність інструкторів . Удачі вам, нових знахідом, маршрутів, багато чемних екскурсантів. І маленька порада - частину подорожі на Острові бажань можна зробити ще цікавішою, більш пізнавальною. Дякуємо!!!
01.09.2015
Артем. Вишгород
Ура !!!! Ми стали переможцями цьогорічного конкурсу. Отримали головний приз "вишиванки" для всієї сім'ї. Це для нас була цілковита несподіванка. Дякую Вашому колективу за цікавість та терпимість. Удачі Вам і подальшого удосконалення.
17.08.2015
Таня, Київ
Нам надзвичайно сподобалася ця екскурсія! Досі під враженням. Сподобалося все – наш маршрут, те, наскільки добре спланована ця подорож, квест і перепочинок на острові. Це дуже класна можливість відвідати заповідні куточки Шацьких озер, зблизька побачити рідкісних птахів і водну рослинність і зробити суперські фотки, а також поїсти стиглу ожину прямо з куща. Хоча поїздка тривала майже 4 години (з перепочинком на острові), вона була зовсім не напряжна, тому на неї можна запросто брати дітей. Окреме спасибі нашому інструктору Сергію, який не лише показав нам маршрут, але виявився дуже цікавим і компетентним оповідачем. Насправді ця екскурсія була кращим моментом нашої подорожі до Світязя.
17.08.2015
Олена
14.08. 2015 їздили по цому туру. Це щось казкове і неймовірне. Дуже гарна організація, хороші хлопці інструктора. Особливо велика дяка нашому інструктору Сергію, людину, яка любить свій край і закохував нас в Шацькі озера, крім як інструктор він є і дуже грамотний екскурсовод, багато розповідав, відповідав на всі наші запитання. Екскурсія просто супер!!! Всім рекомендую, отримаєте багато незабутніх вражень.
13.08.2015
Іванна Івано-Франківськ
Все було класно.Спасибі і нови ВАм маршрутів та вдячних туристів.
03.08.2015
Олександр, Дніпропетровськ
Хочу подякувати організаторам та хлопцям інструкторам за екскурсію. Приємно вразив рівень та чіткість організації. Автомобілем забрали з готелю, разом з іншими учасниками доставили до місця старту, так само назад. Організовано "квест", що додає цікавості та азарту, смажене сало на Острові Мрій також своєрідна родзинка - це не зовсім екскурсія, це просто приємний активний відпочинок разом з інструктором. Хлопці розповідають про озера, про свій край, окрім того забезпечують Вам приємний відпочинок. Низький рівень води в Світязі створює додаткові перешкоди при мандрівці, але інструктор максимально бере на себе всю важку роботу. Характеризувати красу природи не бачу сенсу - приїзжайте і дивіться. Для тих хто збирається прийняти участь в екскурсії: врахуйте що 12 км на байдарці це не просто так, будьте готові фізично працювати.
Все отзывыСвернуть отзывы