Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
ВИЇЗНА ВЕСІЛЬНА ЦЕРЕМОНІЯ НА ШАЦЬКИХ ОЗЕРАХ
Озера
ВИЇЗНА ВЕСІЛЬНА ЦЕРЕМОНІЯ НА ШАЦЬКИХ ОЗЕРАХ
2453 переглядів

ВИЇЗНА ВЕСІЛЬНА ЦЕРЕМОНІЯ НА ШАЦЬКИХ ОЗЕРАХ

 Кожна людина мріє про свій особливий момент зустрічі з коханою людиною. У кожної пари свої побажання щодо весілля: хтось віддає перевагу затишній локації в закладі серед природи, комусь ближча до душі міська атмосфера, інші відмовляються від шумного банкету і відправляються в подорожі Україною або за кордон.

Пропонуємо вам розглянути варіант проведення Вашої весільної церемонії на березі Шацьких озер. Окрім святкування весілля, цей куточок України – найкраще місце як для спокійного і тихого відпочинку, так і для активних шукачів пригод.

Озеро Світязь оповите численними легендами про кохання. На озері Світязь є маленький мальовничий острів, який ще називають «Островом закоханих». Якщо вірити повір’ям, піший шлях до нього відкривається тільки люблячим серцям, а всі інші дістаються сюди на човні.

        ВЕЧІРНЯ ЦЕРЕМОНІЯ ОБІТНИЦЬ: У ЧОМУ СУТЬ ДІЙСТВА?

Це новий тренд, який чудово підходить для чуттєвих і романтичних пар. Вечірня церемонія обітниць дає змогу нареченим сказати один одному особливі слова любові та висловити вдячність один одному, поділитися думками щодо майбутнього, тощо. Оголошення обітниць – це найзворушливіший момент церемонії.

 ЦЕРЕМОНІЯ ОБІТНИЦЬ АБО ОРНАНІЗАЦІЯ ОСВІДЧЕННЯ В КОХАННІ НА «ОСТРОВІ ЗАКОХАНИХ» ОЗ.СВІТЯЗЬ

  Цей варіант підійде для тих пар, які не планують гучного святкування, а лише церемонію. Або для тих, які хочуть не велике але атмосферне весілля в колі сімі’ї та близьких друзів. Після церемонії на острові наречені та гості можуть продовжити свято в закладі. Креативна ідея полягає в тому, що герої виїзної весільної церемонії (не більше 10) відправляються в красиво декорованих човнах на «Острів закоханих» посередині Світязя, де на них чекає таємничий момент церемонії.  На острові серед лісу або на пляжі декоратор створить красиве оформлення для унікального моменту, який ви запам’ятаєте на все своє життя.

ПІСЛЯВЕСІЛЬНА ЕКСКУРСІЯ НАВКОЛО ШАЦЬКИХ ОЗЕР

 Великим плюсом святкування весілля на Шацьких озерах для наречних є  можливість  обрати на вибір весільну екскурсію навколо Шацьких озер. Пропозиції екскурсій можна дізнатись на цьому ж сайті або зателефонувати за  номером +38 067 665 63 38. Послугою можуть скористатись також  гості наречених, які приїхали здалеку на весілля і хотіли б  більше дізнатись про Шацький край.

А для наречених – це чудова нагода відпочити після весілля і клопотів підготовки. Звертайтесь, і ми допоможемо втілити всі ваші найсміливіші побажання!

 Контакти ведучої весільних церемоній Марії Ханзерук:

+380989581768

mariiakhanzeruk1995@gmail.com
https://www.instagram.com/vrodaslova/?igshid=8ccxqpzh3uyl