Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
Відпочинок на Світязі, відпочинок на Шацьких озерах, Світязь, Шацькі озера 2021, Шацьк
Озера
Блакитна глина озера Світязь містить у своєму складі практично всі необхідні для шкіри мікроелементи та мінеральні речовини.
Найбільшим серед озер Шацького національного природного парку є Світязь. Його часто ще називають «Українським Байкалом», адже це найглибше (58, 5 м) та найчистіше (прозорість води – 5-8 м) озеро України.
Увага! Пропонуємо Вам корисну та цікаву інформацію, яка неодмінно стане вам у нагоді, якщо ви будете на Шацьких озерах.
Підводне плавання приведе Вас в глибини озера Світязь. Якщо пощастить - побачите як пропливають зграї різних риб, а, можливо, навіть зустрінете рідкісну рибу - вугра. У вас буде можливість поплавати по джунглях із водоростей (а в Світязі їх більше 50 видів!) та отримати незабутні відчуття побачивши підводний світ Шацьких озер!
Бажаєте отримати незабутні враження проїхавшись на радянському джипі Газ – 69, а також побувати в непрохідних лісах Шацького національного парку? Тоді закочуйте рукави – ця екскурсія саме для Вас!
Запрошуємо на прогулянки на яхті "Seed" по озері Світязь. Можливі маршрути екскурсій: до острова та із зупинкою на ньому, навколо острова, до заток Бужня та Лука де можна побачити квітучі лілії та багато іншого.
Колектив «Молодички» був створений в 1983 році в смт Шацьк Волинської області. Засновником і керівником є директор Шацького міського будинку культури Вирович Ніна Федорівна.
STTS - транспортна компанія, яка надає транспортні послуги щодо пасажирських перевезень до Шацьких озер, а також по замовленню.
Календар цікавих подій у Шацькому районі на 2019 рік
Таксі на Шацьких озерах
Пропонуємо вам розглянути варіант проведення Вашої весільної церемонії на березі Шацьких озер.
Знайомтесь – це Олена Пінковська, професійна художниця із с. Світязь, що володіє багатьма техніками образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Особливе її захоплення - це розпис по тканині.
Шацькі озера відомі не лише своїми рибними багатствами, стравами з риби, пончиками, а також ще й авторськими крафтовими сирами та цукерками які виготовляє жителька села Світязь – Лариса Шелуха.
Пропонуємо Вам потрапити до парку юрського та інших періодів історії планети Земля відвідавши парк динозаврів на Шацьких озерах
Запрошуємо Вас скуштувати смачні млинці на центральному пляжі с. Світязь.
Картини з Шацькими озерами