Озера
Блакитна глина озера Світязь містить у своєму складі практично всі необхідні для шкіри мікроелементи та мінеральні речовини.
Увага! Пропонуємо Вам корисну та цікаву інформацію, яка неодмінно стане вам у нагоді, якщо ви будете на Шацьких озерах.
Найбільшим серед озер Шацького національного природного парку є Світязь. Його часто ще називають «Українським Байкалом», адже це найглибше (58, 5 м) та найчистіше (прозорість води – 5-8 м) озеро України.
Підводне плавання приведе Вас в глибини озера Світязь. Якщо пощастить - побачите як пропливають зграї різних риб, а, можливо, навіть зустрінете рідкісну рибу - вугра. У вас буде можливість поплавати по джунглях із водоростей (а в Світязі їх більше 50 видів!) та отримати незабутні відчуття побачивши підводний світ Шацьких озер!
Бажаєте отримати незабутні враження проїхавшись на радянському джипі Газ – 69, а також побувати в непрохідних лісах Шацького національного парку? Тоді закочуйте рукави – ця екскурсія саме для Вас!
Запрошуємо на прогулянки на яхтах "Aura" та "Seed" по озері Світязь. Можливі маршрути екскурсій: до острова та із зупинкою на ньому, навколо острова, до заток Бужня та Лука де можна побачити квітучі лілії та багато іншого.
Колектив «Молодички» був створений в 1983 році в смт Шацьк Волинської області. Засновником і керівником є директор Шацького міського будинку культури Вирович Ніна Федорівна.
STTS - транспортна компанія, яка надає транспортні послуги щодо пасажирських перевезень до Шацьких озер, а також по замовленню.
Таксі на Шацьких озерах
Календар цікавих подій у Шацькому районі на 2019 рік