Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
екскурсії Світязь, екскурсії Шацькі озера 2021, Світязь, Шацьк, активний відпочинок Світязь, активний відпочинок Шацькі озера, екскурсії ціна, екскурсії Волинь
Екскурсії
Екскурсія Шацькі Озера – Перлини Волині

Ви маєте чудову змогу ближче познайомитись з регіоном Шацького поозер`я.
Екскурсія на байдарках Поліські Джунглі

Незаймані куточки природи завжди приваблювали до себе мандрівників: шукачів пригод та романтики. Одним з таких куточків на території Шацького поозер'я є озера Луки та Перемут.
Екскурсія на велосипеді Велоралі

Бажаєте відчути себе справжнім гонщиком? Тоді поїхали!!! Все буде як у справжньому ралі.
Екскурсія на байдарках Шляхи Робінзонів

Маршрут екскурсії «Шляхи Робінзонів» пролягає не бурхливим морем, а найглибшим озером України та найбільшим серед водойм Шацького національного парку – озером Світязь.
Екскурсія на човнах Озерний Лабіринт

Серед нас завжди знайдуться люди, які захочуть відчути себе справжнім шукачем пригод та мандрівником, а також зробити певні кроки для подолання перешкод які виникнуть під час подорожі.
Екскурсія на байдарках Поліська Амазонка

Дивовижна мандрівка, що поєднує мальовничі місцеві краєвиди з історією озерного краю. Пейзажі та озерна блакить милуватимуть око, а канал, який з`єднує два озера, нагадає Вам справжню Амазонію.
Екскурсія «Пригодницьке таксі»

Екскурсія відбувається на раритетному радянському позашляховику ГАЗ – 69 ( автомобіль після капітального ремонту та повної реконструкції ) та охоплює п`ять різноманітних озер Шацького національного парку.