Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
Автомобільна екскурсія «Шацькі озера – перлини Волині» - відпочинок, екскурсії на озері Світязь та Шацьких озерах Волині. Хороший сервіс, доступні ціни!
Екскурсії
Екскурсія Шацькі Озера – Перлини Волині
31921 переглядів
Маршрут: Озеро Світязь – радіотелескоп “Уран – 3” – Петропавлівський чоловічий монастир у с. Світязь – озеро Чорне – озеро Люцимер – озеро Перемут – озеро Пісочне.

Тривалість: 3,5 – 4 години

ВАРТІСТЬ: 300 грн.

Контакти:  
+38 067 665 63 38

Під час цієї екскурсії Ви маєте змогу ближче познайомитись з регіоном Шацького поозер`я – з його прекрасними і неповторними озерами, мальовничими лісами та їх мешканцями. Доторкнутися до світу науки Ви зможете відвідавши радіотелескоп “Уран – 3”, а під час перебування на території Петропавлівського чоловічого монастиря у с. Світязь можна збагатитися духовно і просто помолитися. Мандрівка берегами кількох озер дасть можливість не тільки гарно провести свій час, але й розширить Ваш кругозір та збагатить знання з різноманітних природничих наук (географії, зоології, біології і т. д. ). 


Короткий екскурс в історію регіону дозволить краще зрозуміти його традиції та звичаї, а древні легенди, наче машина часу, віднесуть Вас у сиву давнину озерного краю.

Одна з легенд розповідає про те, що колись дуже давно на місці озера Світязь стояло велике місто. Коли до нього підступив ворог – місто провалилося під землю, забравши з собою всіх своїх жителів, а на його місці утворилося велике і гарне озеро. Але є в році один день коли можна побачити це древнє затоплене місто… Якщо хочете дізнатися про це – запрошуємо на екскурсію.

Карта маршруту
Відгуки
14.08.2019
Мандрівники з Чернігова
Дякуємо Петрові за чудову та захоплюючу екскурсію!!! Море цікавої інформації в усіх сферах!!! Напевно більше за цю людину про Шацькі озера не знає ніхто!!! Дуже дякуємо!!! Творчих Вам успіхів та вдячних туристів!!!
01.10.2018
Туристки з Києва
Чудова екскурсія та незрівняний гід Петро Зуб! Наші знайомі радили, потрапити на ескурсію саме до нього. Навіть дощ не завадив нам насолодитися неповторною красою Шацьких озер! Ми отримали багато цікавої інформації, поданої дуже не нав'язливо та весело. Слухали з великим захопленням! Один з кращих гідів! Всім рекомендуємо їхати на цю екскурсію саме з Петром!
11.07.2018
Гості з Ніжина
Щиро дякуємо екскурсоводу Петру за гарно проведену екскурсію. Він просто закохав нас в Шацькі озера. Подібних екскурсоводів ми ще не зустрічали. Це просто якась ходяча енциклопедія!!! Ерудованість та рівень знань просто вражає!!! Щиро дякуємо!!!
Всі відгукиЗгорнути відгуки