Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
Озера
Озера
Народний фольклорний гурт «Молодички»
8673 переглядів

Колектив «Молодички» був створений в 1983 році в смт Шацьк Волинської області. Засновником і керівником є директор Шацького міського будинку культури Вирович Ніна Федорівна.

В 2001 році колектив «Молодички» був удостоєний звання народного. У репертуарі білше тисячі пісень: українські народні, родинно- побутові, обрядові, регіональні, сучасні, польські народні та сучасні пісні, а також пісні на слова і музику керівника колективу «Молодички» Вирович Ніни Федорівни.

Колектив «Молодчики» був неодноразовим переможцем та лауреатом обласних, республіканських, та міжнародних фестивалів. Зокрема фестивалю «Українське село запрошує» (музей Пирогово м.Київ), фестивалю «Поліське весілля» (м.Житомир), фестивалю  ім. Машкіна (м.Іршава Закарпатської області), фестивалю «Берегиня» (м.Луцьк), міжнародного фестивалю «Колядки та щедрівки над Бугом» (м.Влодава, Польща), міжнародного фестивалю  «Надбужанська бесіда» (м.Славатичі, Польща), фестивалю «Дні землі» (м.Кельце, Польща), фестивалю «Етно літо» (м.Тернопіль), фестивалю «Галицьке перехрестя» (м.Рава – Руська,  Львівська область). З концертною програмою виступали в м.Трускавець, м.Брест (Республіка Білорусь) та інших містах України та Польщі.

Колектив «Молодички» має у своїй програмі обряди: українського весілля, обжинки, збирання ягід, зелені свята, купальський обряд та вертепи.

Колектив «Молодички» надає культурно-розважальні послуги  учасникам конференцій, корпоративів, допомагає в проведенні весіль, а також надає співучий супровід за старим звичаєм у проведенні весілля. Активно співпрацює з туристичною фірмою «Світязь Астіvе».  

Телефон для контактів:
+38 098 489 67 43
+38 050 444 92 10
- Вирович Ніна ФедорівнаМолодички — Гарна молодичка
Молодички — Гаю зелененький
Молодички — Чорна хмара
Молодички — Чи то буря
Молодички — Був у мене чоловік