Notice: Undefined variable: questpos in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 9

Notice: Undefined variable: questposall in /home/ozera/ozera.com.ua/www/includes/allpage/global_quest.php on line 15
Cанаторій «Лісова пісня»

Проживання

Опис і розташування

Cанаторій «Лісова пісня» розташований на березі озера Пісочне , вода якого багата сріблом та глицерином. Екологічно чиста зона (найближчі промислові центри знаходяться на відстані 100 км від «Лісової пісні»), помірний клімат, первозданної краси природа створюють чудові умови для відпочинку та оздоровлення протягом усього року.  В санаторії  до послуг відпочиваючих потужна лікувальна база, сауни, ресторан, більярд, бар, перукарня, аптека, стоянка для автотранспорту. Здравниця має вищу акредитаційну категорію та сертифікат ISO9001:2015 ДСТУ ISO9001:2015. Територія санаторію становить більше 17 га.

Проживання

В санаторії може одночасно оздоровлюватися 420 чоловік. Номери економ-класу, підвищеної комфортності, люкси, будиночки – все для послуг відпочиваючих.

Лікування

В санаторії «Лісова пісня» успішно лікують хвороби серцево-судинної системи, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, суглобів та хребта, нервової системи, шкіри (псоріаз). Традиційне лікування з допомогою сучасної апаратури, терапії гармонійно поєднується з фітотерапією, мануальною терапією, гомеопатією, гірудотерапією, лікуванням торф’яними грязями, озокеритом, озонотерапією,  соляною шахтою. Чудовим доповненням до лікування  є сеанси психологічного розвантаження, музико- та аромотерапія, підводний та гідролазерний душі, тренажерний зал та лікувальна гімнастика, різноманітні масажі, тібетська сауна.  Загалом у лікувально-діагностичному відділенні нараховується більше 40 процедур. На завершальній стадії – будівництво басейну, де передбачено плавальну доріжку з різними гідропроцедурами, лікувально-масажними гірками. В планах і видобування з місцевих надр корисної для людського організму мінеральної води. В санаторії “Лісова пісня” є сучасна необхідна діагностична та лікувальна апаратура. Для уточнення діагнозу та оцінки ефективності лікувального процесу проводяться  клінічні, біохімічні дослідження, працюють кабінети УЗД серця, щитовидної залози, внутрішніх органів, функціональної діагностики. Ведуть консультативний прийом лікарі: терапевт, невролог, кардіолог, пульмонолог, психолог, гінеколог, мануальний терапевт, гомеопат.

Фітотерапія

Комплексне лікування травами в санаторії «Лісова пісня»  — це фітованни (хвойні, вівсяні, соєві), різноманітні фіточаї, кисневі фітококтейлі, фітоаплікації (з гречкою, конюшиною, різнотрав’ям), фітоінгаляції  групові та індивідуальні, фітогальванотерапія (з каштаном, валеріаною), кишкові та гінекологічні фітозрошення (з ромашкою, календулою). Для лікувальних цілей використовується близько 100 видів різних трав, які заготовляються в екологічно чистій місцевості, а також  мед з власної пасіки.

Реабілітація

У санаторії працює п’ять реабілітаційних відділень: Нейрореабілітація – підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них), підгострий період черепно-мозкових травм. М’язово-скелетна реабілітація – підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних), ревматологічні захворювання. Кардіо-пульмонарна реабілітація – підгострий період інфаркта міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них), стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них), підгострий період після операцій на серці. Медико-психологічна реабілітація учасників АТО. Кардіо-пульмонарна реабілітація – цукровий діабет.

Харчування

Важливим фактором лікувально-профілактичного процесу в санаторії є повноцінне калорійне 4-разове замовне харчування з врахуванням необхідної дієти. В їдальні здравниці можуть одночасно харчуватися 480 відпочиваючих. Для урочистих подій і святкових вечерь є чудовий ресторан на 100 місць.

Дозвілля

Відпочинок в санаторії повністю задовольняє смаки гостей щодо форм відпочинку. Влітку, безперечно, всі надають перевагу купанню в озері, сонячним процедурам, катанню на човнах та катамаранах, прогулянці лісом. До послуг любителів більш активного відпочинку — майданчик для пляжного волейболу, настільний теніс , більярд та тренажерний зал. Бажаючих провести час із книгою вразить місцева бібліотека з творами українських та зарубіжних авторів на будь-який смак. В кінозалі можна переглянути фільми, на літньому танцмайданчику і в танцювальному залі – приєднатися до прихильників дискотек, поспівати разом з місцевими знаменитостями, взяти участь у душевному вечорі відпочинку. Гості санаторію мають чудову можливість побувати на багатьох екскурсіях, зокрема територією Шацького природного національного парку, до якого належить 23 озера, у тому числі Світязь – одне з семи природних чудес України; відвідати музей-садибу Лесі Українки в селі Колодяжне, резиденцію волинських князів тисячолітнє місто Володимир-Волинський, Зимненський Святогорський жіночий монастир, замок Любарта в місці Луцьк, Брестську фортецю,заповідник “Біловезька пуща”. Гостей санаторію обов’язково порадує народний ансамбль “Лісова пісня”, та багато інших цікавих художніх колективів, артистів та просто цікавих людей, яких запрошують для виступів з концертними програмами для відпочиваючими.

 

Контакти:

Волинська область, Шацький район,

С. Гаївка

Телефони для довідок:

+38 03355 95 606

+38 096 798 32 21

 

Детальна інформація в інтернеті:

http://lp.volyn.ua

Контакти
Волинська область, Шацький район,С. Гаївка
+38 03355 95 606
+38 096 798 32 21
Карта
Відгуки